Blog

Snelle updates

Na het behalen van ons WatchGuard MFA technical certification, zijn we nu zeer fier op het behalen van de WatchGuard Gold Partner status. Dit is vooral te danken aan de kennis van onze bekwame collega’s. Zij bieden onze klanten de best mogelijke ondersteuning voor wat betreft firewalls en MFA. Read more

Vorige week hebben we de tijd genomen om ons team en onze partner Proximus te bedanken voor de afgelopen periode tijdens een after summer lunch met geweldige catering door Foodtruck CDI. Read more

After summer lunch

aftersummerlunch-thumb
K-Force nieuws

After summer lunch

Vorige week hebben we de tijd genomen om ons team en onze partner Proximus te bedanken voor de afgelopen periode tijdens een after summer lunch met geweldige catering door Foodtruck CDI. Ons voltallige team staat in full force voor jullie klaar!

Steeds te contacteren via onze contactpagina!

Hoe kunnen we helpen? Contacteer onze experts.

Vul je gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.


    Wij respecteren je privacy en gebruiken de ingebrachte informatie enkel om op jouw aanvraag te antwoorden.


    Of bel ons!

    We bespreken je project graag persoonlijk of via een videogesprek. Vraag een gratis consult aan bij een van onze IT- of telecomexperts om elkaar beter te leren kennen en jouw specifieke situatie te bespreken.

    How can we help you?